KAVITACE  LIPOLÝZA  ODBOURÁVÁNÍTUKOVÝCH POLŠTÁŘKŮ.

  KAVITACE Známá také jako liposukce bez skalpelu,je moderní,bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků,které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem modeluje postavu a zmírňuje projevy celulitidy. Toto ultrazvukové ošetření je vhodné pro osoby,které si přejí vylepšit svoji postavu, aniž by se chtěly uchýlit k chirurgickému zákroku. Kavitace je určena jak pro ženy, tak pro muže všech věkových kategorií (18 -75)     

     PŘED OŠETŘENÍM Doporučuje se nízkokalorická dieta a vyvážená strava. Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim. V den ošetření a několik dní po ošetření je nutné vypít min. 2 litry vody denně.Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk.

Po ošetření doporučujeme zvýšit fyzickou aktivitu,která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.Pro udržení výsledků ošetření je nutné dodržovat vyváženou stravu bez přemíry tuků.

          PRŮBĚH OŠETŘENÍ

. Označení a přeměření ošetřované partie.

. Provedení ošetření ultrazvukovou hlavicí pomocí krouživých pohybů ( 40 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie ).

. 20 minutová lymfodrenáž (presoterapie) - napomáhá odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky.

.Ruční uvolnĕní lymfatických uzlin ,před přístrojovou lymfodrenáží

. Přeměření ošetřované partie.

 

 

           FREKVENCE A POČET OŠETŘENÍ

Je možné podstoupit ošetření 1 x týdně, nicméně běžnější je 1 ošetření každé 2 týdny. Celkový počet ošetření je závislý na požadovaných a dosažených výsledcích.doporučují se nejméně 3 - 6 KŮR Následnou udržovací péči je možné provádět každých 5 - 6 měsíců ( 2 - 3 ošetření ).

VÝSLEDKY OŠETŘENÍ

Kavitace je bezbolestnou a bezpečnou metodou, která umožňuje dosáhnout viditelných výsledků již po prvním ošetření.Dochází ke skutečnému úbytku nahromaděného tuku, snižuje se objem a ubývající centimetry. Tvary postavy jsou formovány.

 

    PARTIE TĚLA, KTERÁ LZE OŠETŘIT

Břicho a boky, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana ), hýždě, nohy ( kolena, kotníky, lýtka ) ruce.

 

             PARTIE TĚLA, KTERÁ SE NEOŠETŘUJÍ

Podpažní jamka, podkolenní jamka, třísla, krk, obličej a hlava.

 

KONTRAINDIKACE

Vážná srdeční onemocnění, kovové náhrady v ošetřované partii, onemocnění jater a ledvin, těhotenství, kojení, poruchy metabolismu.menstruace .akutni virové onemocnĕní . momentální zhoršený zdravotní stav.


 


 

 

 

 

O KAVITACI- LIPOLÝZE:!!!

Ultrazvuková kavitace- LIPOLÝZA  je nová metoda neinvazivní liposukce.Kavitační technologie umožňuje koncentrované energie nasměrovat do velmi specifické zóny uvnitř klienta a je tak schopna rozvrátit podkožní tukobé buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a muskulární tkáň nezměněnou.

Ultrazvukové vlny jsou jemné vlny zvuku, které umí vyvolat potřebné posuny a změny už na úrovni molekulární struktury ošetřované tkáně.Ultrazvukové vlny pronikají až do podkoží, kde tkáně absorbují ultrazvukovou energii a dochází ke vzniku kavitace. Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny , které se postupně zvětšují a jsou velmi nestabilní, dochází k jejich implozi- zhroucení do vnitř a k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se nakonec rozpadá a uvolňuje tuk.

Po destrukci tukové tkáně je uvolněný tuk ve formě triglyceridů vypuštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných mastných kyselin.Vodou rozpustný glycerol je absorbován oběžným systémem a použit jako zdroj energir, zatímco nerozpustné volné mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako každé jiné mastné kyseliny- včetně mastných kyselin z potravy.Proto je efekt trvalý a odsraněný tuk se zpět do tkáně nevrací.Následně pak lymfatický systém vyloučí odbouraný tuk a toxiny z těla ven, proto se doporučuje po aplikaci vždy podstoupit lymfodrenáž-presoterapii.

LYMFODRENÁŽ- PRESOTERAPII DOPORUČUJEME PŘED ZÁKROKEM KAVITACE PRO NASTARTOVÁNÍ vAŠEHO LYMFATICKÉHO SYSTÉMU.

 Ultrazvuk je vytvářen zařízením, které má plošku generující požadovanou frekvenci, umístěnou ve spodní části hlavice přístroje.Ta má praktické ergonomické poloměry zakřivení pro plynulost zákroku. Kovová ploška hlavice je při kosmetickém ošetření v kontaktu s pokožkou.Účinek je pod hlavicí velmi efektivní a kavitace se rychle vytrácí na místech, která již při ošetření nejsou ve styku s ploškou, ta frekvenci ultrazvuku přenáší.

TOPlist

O KAVITAČNÍFREKVENCI

Výstupní frekvence 23-47kHz nerozrušuje nekoordinovaným způsobem vnitřní orgány, které jsou uložené hlouběji v lidském těle.Zasahuje jen do úrovní kůže a podkoží, které jsou potřeba ošetřit.Dále tato frekvence neproniká. Ultrazvukové kavitační přístroje používající jiné kmitočty mohou ultrazvukem způsobit kavitaci v těle v daleko větších hloubkách,než kde se nacházejí  místa nadbytečného tuku apod. Doporučuje se nepřekračovat maximální výstupní ultrazvukovou frekvenci 1 MHz a to dodržujeme.                              

 

 1.partie 750 kč 40min kavitace+ 20 min presoterapie 

Vždy před presoterapií ,ruční uvolnĕní lymfy.

 2.partie 20 min + 20 min kavitace+ 20 min 1100kč presoterapie 

                 30min + 30 min kavitace+ 20 min 1400kč presoteralpie 

Smetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101
!!!! Milé klientky ,klienti našeho studia .
Z důvodů nařízení vlády
máme dočasně
ZAVŘENO
od 27.12.2020 - 22.1.2021!!!!
Prozatím neobjednáváme,
nepřeobjednáváme termíny.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.


. URBANOVÁ ZDENA
majitelka studia
+ 420 739 255 960

‼Z kapacitních důvodů, prozatím nepřijímám nové klientky na kosmetickou péči ,řasy ,drobné úpravy ,pedikúru ,manikúru,tĕlová ošetření,včetnĕ prodeje poukazů novým klientkám/ klientům na uvedené služby, prodej poukazů pouze současné klientele ...‼
Dĕkuji za pochopení.


VEČERNÍ KADEŘNICTVÍ

-PŘÍJÍMÁ OBJEDNÁVKY -
. MAŠOVÁ MARTINA
+ 420 735 241 708

PO - ČT
10:00 - 13:00
14:00 - 19:00
PÁTEK
10:00 - 16:00

Otevírací doba pro kadeřnictví


3.1. 2020 aktualizace cen Studia Cool
studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode