DEPILACE CUKROVOU PASTOU

DEPILACE CUKROVOU PASTOU VE STUDIU COOL JE ZALOŽENA NA MAXIMÁLNĚ ÚČINNÉM MECHANICKÉM ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ POMOCÍ CUKROVÉ PASTY.CUKROVÁ PASTA JE VYROBENA Z PŘÍRODNÍCH LÁTEK, BEZ JAKÝCH KOLIV CHEMICKÝCH PŘÍDAVKŮ...NEOBSAHUJE ALERGENY A PROTO JE TENTO DRUH DEPILACE VHODNÝ PRO KAŽDÝ TYP POKOŽKY.CUKROVÁ PASTA NENÍ PRO KŮŽI TAK INVAZIVNÍ, JAKO NAPŘÍKLAD DEPILAČNÍ VOSK, A PROTO SE NEMUSÍTE BÁT POŠKOZENÍ ŽIVÝCH BUNĚK NA DEPILOVANÝCH MÍSTECH.

DEPILAČNÍ CUKROVÁ PASTA SE NANÁŠÍ NA DEPILOVANOU PARTII - TEPLOTA PASTY JE SROVNATELNÁ S TEPLOTOU LIDSKÉHO TĚLA-NEMUSÍTE SE TEDY BÁT, ŽE BY VÁS PASTA PŘI KONTAKTU S POKOŽKOU PÁLILA.NANÁŠENÍ PROBÍHÁ  VŽDY PROTI SMĚRU RŮSTU CHLOUPKŮ. TÍM JE ZAJIŠTĚNO JEDNAK TO, ŽE SE CHLOUPKY NEPŘETRHNOU, ALE TAKÉ ŽE POKOŽKA NENÍ MECHANICKY POŠKOZENA A SAMOTNÁ DEPILACE CUKROVOU PASTOU NENÍ TAK BOLESTIVÁ.DÍKY TOMU LZE METODOU ODSTRAŇOVAT CHLOUPKY I Z CITLIVÝCH MÍST OBLIČEJ NEBO INTIMNÍ MÍSTA U ŽEN I MUŽŮ.

PŘED NÁVŠTĚVOU-OŠETŘENÍM  STUDIA COOL

. DBEJTE PROSÍM O OSOBNÍ HYGIENU

. PRO EFEKTIVNÍ ODSTRANĚNÍ DOPORUČUJEME , ABY CHLOUPKY NEBYLY KRATŠÍ NEŽ 0,5 CM- COŽ OBNÁŠÍ CCA 10-12DNÍ NEHOLIT-ČI NEDEPILOVAT.ZÁROVEŇ BY ALE NEMĚLY BÝT DELŠÍ NEŽ 1CM, PROTOŽE NANÁŠENÍ CUKROVÉ PASTY NA DLOUHÉ CHLOUPKY MŮŽE NEPŘÍJEMNĚ TAHAT

 

BRAZILSKÁ DEPILACE PRO ŽENY I MUŽE

PRAVÁ BRAZILSKÁ DEPILACE ZNAMENÁ KOMPLETNÍ ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ.V EVROPĚ SE ALE POD POJMEM BRAZILSKÁ DEPILACE OZNAČUJE I TAKOVÁ DEPILACE, PŘI KTERÉ SE V PUBICKÉ OBLASTI PONECHÁ OCHLUPENÍ TVOŘÍCÍ URČITÝ TVAR, NEJČASTĚJI V PODOBĚ ÚZKÉHO PROUŽKU(LANDING STRIP- NEBO TRUJÚHELNÍKU- TRIANGLE)

PŘI BRAZIL HOLLYWOOD JSOU PAK OSTRANĚNY CHLOUPKY ÚPLNĚ.BRAZIL SPECIAL NABÍZÍ MOŽNOST RŮZNÝCH TVARŮ A BAREV.

VARIANTA BIKINY JE ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ V OBLASTI TŘÍSEL, VPŘÍPADĚ DEPILACE VERZE BIKINY TANGA JSOU CHLOUPKY NAVÍC ODSTRANĚNY I VHORNÍ ČÁSTI ZADNÍCH PARTIÍ.

 

Kontraindikace

Plísňové infekce

Virové infekce

Křečové žíly

Nedávná operace, jizvy, oděrky a otevřené rány ekzém, svrab, akné, opary

Diabetici ( mohou být ošetřeni pouze s potvrzením od lékaře)

  Menstruace,těhotenství

Následna péče 24-48 hodin po provedeném ošetření.  Čemu se vyvarovat: 

Horké sprše, koupelím, saunámPoužívání jiných přípravků na ošetření, než těm doporučenýmUV záření, soláriímOpalovacím přípravkům či nástřikůmCvičení nebo plavání - nadměrné pocení ucpe póry a může způsobit zánětPoužívání příliš upnutého prádla či prádla z umělých materiálů


 


 

 

Smetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101
:::::::::::::::::::::::::::::::
Kosmetika & Manikúra & Pedikúra
Majitelka studia
Zdeňka Urbanová

+ 420 739 255 960
OTEVÍRACÍ DOBA
DLE OBJEDNÁVEK
:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::;;:::::
Večerní Kadeřnictví
PÁNSKÉ DĚTSKÉ DÁMSKÉ
Martina Mašová
+ 420 735 241 708

-PŘÍJÍMÁ OBJEDNÁVKY -

OTEVÍRACÍ DOBA

PO - ČT
10:00 - 13:00
14:00 - 19:00
PÁTEK
10:00 - 16:00


Uvedený telefonní kontakt používejte pouze pro zvolenou službu...Pokud se nedovoláte,zanechte prosím sms vzkaz...
Děkujeme....


studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode