Milé budoucí klientky , klienti .

Srdečně Vás vítám na stránkách STUDIA COOL.


Jmenuji se Zdena Urbanová a jsem majitelkou INSTITUTU KRÁSY .Dovolte mi prosím pár slov úvodem především ke kosmetické péči .Pedikúru- Manikúru- Tělovou péči objednávám a vykonávám pouze klientkám- klientům , kteří  se ke mne pravidělně objednávají na kosmetickou péči.

Nepřijímám objednávky na pedikúru/manikúru / tělovou péči/ drobné samostatné úkony-  nárazově/samostatně.Děkuji za pochopení.


Pečovat o klientky, klienty  MILUJI.Péče o klientky- klienty, je mým životním posláním a již přes 22 let se intenzivně  vzdělávám a čerpám celostní informace ...Snažím se svým klientkám a klientům maximálně věnovat a pečovat na mé největší možné úrovni , každý klient je pro mne výzva a individuální bytost.Přes všechny možné  kosmetické , estetické techniky,koncepty, rituály jsou mojí  součástí péče preciznost, diskrétnost ,čistota , klid,teplo, hudba,harmonizace, svíčky,vcítění se do Vašich potřeb , pocitů a ladit Vaše smysly , slovy nelze popsat....lze zažít na vlastní kůži.Pokud potřebujete nárazovou péči , nepravidelnou /bez domácí péče....Nekontaktujte mne prosím.

Je třeba si ujasnit hned od samého začátku naši budoucí spolupráce,že BDR medical koncept je individuální celým svým protokolem manuální a přístrojová technika, je skvost a nadstandartní systém v úrovni a efektu péče .
Kdo se máte rádi, přemýšlíte o životním stylu souvisejícím se složením, účinných látek ve složení s vysokou koncentrací a bezpečností a chcete dosahovat výborných výsledků a pokroku v péči a chcete pro sebe to nejlepší,jste tu u mne správně.

Vítejte a je mi ctí...

1.návštěva je vždy spojena se vstupní konzultací.Důkladně se probere vše co souvisí s pletí + Váš denní kosmetický rituál..Pleť, kůže je zrcadlo Vašich denních rutinních činností, zvyků i zlozvyků, v péči o pleť, duchovní a mentální ladění,věk, strava,genetické dispozice, imunitní , hormonální, lymfatický a mnoho dalších ze systémů lidského těla...Mikrobiom povrchové a vnitřní tělesné schránky.....

Analýza pleti analyzátorem a dle stavu pleti a ročního období zvolíme a odsouhlasíme si cílený jasný postup....Kosmetická péče je kombinovaná manuálními - přístrojovými technikami.Součástí kosmetické péče je vždy  korekce obočí , epilace chloupků v obličeji,barvení obočí , řas- vše co je momentálně potřebné, zábal rukou vegan .

Domů odcházíte s testery, kdy ještě pár dnů po péči , Vy sami testujete hlavně všemi možnými smysly, jak si péče salonní a domácí sedla.

Termín po 1.návštěvě nechávám vždy otevřený a zcela na klientce/ klientovi , kontaktujeme se cca po 2-3 dnech a konzultujeme stav pleti a zda se vydáme, spolu touto cestou .

Ušiji  přímo na míru domácí péči/ odsouhlasíme předem finanční možnosti a ceny přípravků, kdy lze u mladistvých pletí v shake baru pro cenovou dosažitelnost zvolit menší mini balení  a klientka /klient o sebe začíná pravidelně pečovat BDR konceptem a volíme další interval ,postup salonní péče.

V určitých případech bývá v začátku dle stavu pleti 5x sezení v intervalu  7/14 dní...a udržuje se následně interval 1x za 4-6 týdnů...dle stavu pleti a finančních možností.

Další objednávky kosmetické péče, bez návaznosti domácí péče s BDR neobjednávám a další kosmetická péče u mne tímto končí a nepokračuji s Vámi v něčem, co ztrácí význam a logiku.


Navšivte prozatím i pro představu sekci kosmetická péče  , časovou náročnost a ceny, které naleznete v sekci CENÍK .Pokud není ceník na webových stránkách - objednávky na veškeré služby jsou dočasně pozastaveny z důvodu časové vytíženosti a stop stavu objednávek.Ceník vždy k dispozici pro stálou klientelu ve studiu 


A PROTO PROSÍM....Ještě než mne budete kontaktovat pro objednání se  na kosmetickou péči medical konceptem BDR beauty defect repair , prosím zvažte, zda mé služby jsou ty pravé, které skutečně potřebujete.


Velké děkuji patří hlavně stálým klientkám a klientům, společné důvěře, trpělivosti a učenímu se na naší společné cestě...

S láskou a úctou .           

                                                                                


Kontaktujte nás

Smetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101Majitelka studia
Odpovědná osoba
STUDIO COOL
&
INSTITUT KRÁSY
Zdeňka Urbanová

■+ 420 739 255 960
▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎


OTEVÍRACÍ DOBA
DLE
OBJEDNÁVEK
....................................................


Milé klientky , klienti .
Srdečně Vás vítám na stránkách
STUDIA COOL.& INSTITUTU KRÁSYJmenuji se Zdena Urbanová a jsem majitelkou
STUDIA COOL & INSTITUTU KRÁSY .

Pedikúru- Manikúru- Tělovou péči / objednávám a vykonávám pouze klientkám- klientům , kteří se ke mne pravidělně objednávají na kosmetickou péči.

Z ČASOVÝCH A KAPACITNÍCH DŮVODŮ PROZATÍM NEPŘIJÍMÁM ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY / PRODEJ VOUCHERŮ - POUZE PRO STÁLOU KLIENTELU- NELZE VYSTAVIT PRO NOVOU KLIENTKU / NOVÉHO KLIENTA- Velice děkuji za pochopení.

KOMPLETNÍ CENÍK VŠECH SLUŽEB , VČETNĚ NOVINEK KOSMETICKÝCH PŘÍSTROJŮ, TECHNIK...
K DISPOZICI PRO STÁLOU KLIENTELU VE STUDIU.Děkuji za pochopení..
.........................................

Uvedené telefonní kontakty používejte prosím ,pouze pro zvolenou službu....Pokud se nedovoláte,zanechte prosím sms vzkaz...studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode