V PRIVÁTNÍM INSTITUTU KRÁSY nabízíme pro klienty vlasová ošetření - KADEŘNICTVÍ - DÁMSKÉ -PÁNSKÉ - DĚTSKÉ pracujeme s vysoce profesionální vlasovou kosmetikou

 

Kosmetická ošetření, relaxační masáže,ruční - přístrojové lymfodrenáže,  včetně peelingu celého těla , kavitace, laserové depilace a hydratačních ošetřeních, péči o nohy v podobě suché přístrojové , mokré nástrojové a lázeňské SPA pedikúry a v neposlední řadě nabízím i přírodní manikúru, suchou , mokrou , včetně Spa, modeláž nehtů všemi technikami a gel colory, pro dokonale vypadající ruce.

 

 

 

                  

Pracujeme  s vysoce profesionální  lékařskou kosmeceutikou

 

 ,která má letitou zkušenost a ctíme její filosofii.Každý z nás je díky přírodě jedinečnou a proto nenapodobitelnou bytostí, proto je náš přístup ke klientce , či klientovi výhradně individuální.Ve Studiu Cool se neděje nic náhodou.

PROFESIONÁLNÍ LÉKAŘSKÁ KOSMETIKA A KOSMECEUTIKA JE NA PROFESIONÁLNÍ UŽITÍ A  VYSOKÉ TECHNOLOGICKÉ ÚROVNI S OKAMŽITÝMI A VIDITELNÝMI ÚČINKY.                                                                                                                                    

 

Naše  privátní studio si zakládá zejména na profesionálním přístupu ke klientovi, protože jsme si vědomi, že je to , co člověk v dnešní době nejvíc potřebuje a vyžaduje.To aby o něho bylo s láskou pečováno.

Pokud se rozhodnete pro naše  privátní  Studio Cool,váš čas se stane časem naším  a ocitnete se na chvilku v jiném světě. Ve světě s poklidnou atmosférou, lehce provoněnou kořením, světel svíček a klidnou relaxační hudbou.

Je dobré vědět, že dnešním trendem už není vypadat za každou cenu mladší než jsme, ale vypadat skvěle na svůj věk.

..VŠICHNI JSME KRÁSNÍ..

Důležité je, aby jsme se o sebe staraly  s láskou a úctou, aby naše pleť vypadala pěstěně a my byly sami se sebou spokojeni.

Majitelka studia Zdena Urbanová a tým kolegyň.

Estetické studio COOL je zaměřeno na efektivní, neinvazivní(neoperativní) a účinné metody širokého spektra estetických ošetření.Díky moderním technologiím,dosahujeme efektivních výsledků.

 

Přivítáme Vás v prostředí , kde je pro mě důležitá nejen estetika tváře a těl, ale i zdraví a relaxace.


 

Studio Cool

Smetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101
+420 739 255 960
majitelka studia
. URBANOVÁ ZDENA

+420 739 424 412
.DVOŘÁKOVÁ ZDEŇKA
.Kosmetika. Botox -lash lifting. prodlužování řas
.vizážistika a jiné...


VEČERNÍ KADEŘNICTVÍ

-PŘÍJÍMÁ OBJEDNÁVKY -
. MAŠOVÁ MARTINA
+ 420 735 241 708

PO - ČT
10:00 - 13:00
14:00 - 19:30
PÁTEK
10:00 - 16:00
BEREME I BEZ OBJEDNÁNÍ


3.1. 2019 aktualizace cen Studia Cool
studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode