V PRIVÁTNÍM INSTITUTU KRÁSY nabízíme pro klienty vlasová ošetření - KADEŘNICTVÍ - DÁMSKÉ -PÁNSKÉ - DĚTSKÉ pracujeme s vysoce profesionální vlasovou kosmetikou

 

Kosmetická ošetření, prodlužování řas ,botox lash lifting řas,laminace obočí,chemické peelingy,mezoterapie,přístrojové lymfodrenáže , kavitace, laserové depilace a hydratačních ošetřeních, péči o nohy v podobě lázeňské SPA pedikúry Callux  a v neposlední řadě nabízíme  přírodní manikúru, suchou , mokrou , včetně spa  Callux pro dokonale vypadající ruce a mnoho dalšího.....

 

 

 

                  

Pracujeme  s vysoce profesionální  lékařskou kosmeceutikou

 

 ,která má letitou zkušenost a ctíme její filosofii.Každý z nás je díky přírodě jedinečnou a proto nenapodobitelnou bytostí, proto je náš přístup ke klientce , či klientovi výhradně individuální.Ve Studiu Cool se neděje nic náhodou.

PROFESIONÁLNÍ LÉKAŘSKÁ KOSMETIKA A KOSMECEUTIKA JE NA PROFESIONÁLNÍ UŽITÍ A  VYSOKÉ TECHNOLOGICKÉ ÚROVNI S OKAMŽITÝMI A VIDITELNÝMI ÚČINKY.                                                                                                                                    

 

Naše  privátní studio si zakládá zejména na profesionálním přístupu ke klientovi, protože jsme si vědomi, že je to , co člověk v dnešní době nejvíc potřebuje a vyžaduje.To aby o něho bylo s láskou pečováno.

Pokud se rozhodnete pro naše  privátní  Studio Cool,váš čas se stane časem naším  a ocitnete se na chvilku v jiném světě. Ve světě s poklidnou atmosférou, lehce provoněnou kořením, světel svíček a klidnou relaxační hudbou.

Je dobré vědět, že dnešním trendem už není vypadat za každou cenu mladší než jsme, ale vypadat skvěle na svůj věk.

..VŠICHNI JSME KRÁSNÍ..

Důležité je, aby jsme se o sebe staraly  s láskou a úctou, aby naše pleť vypadala pěstěně a my byly sami se sebou spokojeni.

Majitelka studia Zdena Urbanová a tým kolegyň.


Estetické studio COOL je zaměřeno na efektivní, neinvazivní(neoperativní) a účinné metody širokého spektra estetických ošetření.Díky moderním technologiím,dosahujeme efektivních výsledků.

 

Přivítáme Vás v prostředí , kde je pro mě důležitá nejen estetika tváře a těl, ale i zdraví a relaxace.


 

Smetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101
!!!! Milé klientky ,klienti našeho studia .
Z důvodů nařízení vlády
máme dočasně
ZAVŘENO
od 27.12.2020 - 22.1.2021!!!!
Prozatím neobjednáváme,
nepřeobjednáváme termíny.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.


. URBANOVÁ ZDENA
majitelka studia
+ 420 739 255 960

‼Z kapacitních důvodů, prozatím nepřijímám nové klientky na kosmetickou péči ,řasy ,drobné úpravy ,pedikúru ,manikúru,tĕlová ošetření,včetnĕ prodeje poukazů novým klientkám/ klientům na uvedené služby, prodej poukazů pouze současné klientele ...‼
Dĕkuji za pochopení.


VEČERNÍ KADEŘNICTVÍ

-PŘÍJÍMÁ OBJEDNÁVKY -
. MAŠOVÁ MARTINA
+ 420 735 241 708

PO - ČT
10:00 - 13:00
14:00 - 19:00
PÁTEK
10:00 - 16:00

Otevírací doba pro kadeřnictví


3.1. 2020 aktualizace cen Studia Cool
studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode