BOTULOTOXIN

Co je to botulotoxin?

Roztok obsahující látku zvanou botulotoxin v lékové podobě,která uvolňuje křeče svalů.V estetické dermatologii se používá ve velmi nízkých dávkách pro odstraňování mimických vrásek a nadměrného pocení.

Jak botulotoxin působí?

Botulotoxin dočasně přeruší v dané oblasti spojení nervu se svalem,a tím zabrání mimickému svalu ve smršťování.Sval není schopen pohybu,nepracuje a nevytváří vrásku.Opticky se pleť vypne.

Výhody aplikace botulotoxinu?

 

Před aplikací není nutný žádný test,tedy zákrok je možné provést okamžitě.Výsledný efekt není trvalý a každý má možnost se rozhodnout,zda mu tato metoda vyhovuje a zda v ní bude pokračovat.

 

Co botulotoxin odstraňuje?

Mimické(dynamické)vrásky v obličeji,zejména mezi obočím,v okolí očí a na čele,nadměrné pocení,zejména podpáždí,dlaní apod.

Jaký je efekt aplikace botulotoxinu?

 

Účinek nastupuje obvykle během jednoho až dvou týdnů a po 1.aplikaci trvá 3-6měsíců.Postupně odeznívá a aplikaci je vhodné zopakovat.Po delší době nečinnostisvalu si klient odvykne určitému typu mimiky.Navíc při opakování léčby již nedochází k návratu funkce svalu v původní míře,a ten postupně přestane vytvářet nežádoucí vrásku.

 

Botulotoxin Vám mohou aplikovat pouze vyškolení lékaři!!!  Domluvte si termín konzultace s  estetickým chirurgem  ve studiu.

 

Termín najdete vždy v kategorii NOVINKY

                                                                          

 

Smetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101
!!!! Milé klientky ,klienti našeho studia .
Z důvodů nařízení vlády
máme dočasně
ZAVŘENO
od 27.12.2020 - 22.1.2021!!!!
Prozatím neobjednáváme,
nepřeobjednáváme termíny.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.


. URBANOVÁ ZDENA
majitelka studia
+ 420 739 255 960

‼Z kapacitních důvodů, prozatím nepřijímám nové klientky na kosmetickou péči ,řasy ,drobné úpravy ,pedikúru ,manikúru,tĕlová ošetření,včetnĕ prodeje poukazů novým klientkám/ klientům na uvedené služby, prodej poukazů pouze současné klientele ...‼
Dĕkuji za pochopení.


VEČERNÍ KADEŘNICTVÍ

-PŘÍJÍMÁ OBJEDNÁVKY -
. MAŠOVÁ MARTINA
+ 420 735 241 708

PO - ČT
10:00 - 13:00
14:00 - 19:00
PÁTEK
10:00 - 16:00

Otevírací doba pro kadeřnictví


3.1. 2020 aktualizace cen Studia Cool
studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode