" RUCE DISPONUÍ JEDNÍM Z NAŠICH PĚTI SMYSLŮ A TO JE DOTEK."

 

 

 

Naše ruce jsou naší vizitkou a jako první prozradí náš věk a také jakou péči jim dopřáváme, jelikož jsou právě ruce nejvíce namáhané prací, změnou teplot a vnějších vlivů. Jsou neustále vidět, podáváme je při pozdravu a setkání, používáme je při každé činnosti, kterou děláme. Držíme v nich kabelky, psací potřeby, používáme je při gestikulaci, jsou na očích při mnoha povoláních, zdobíme je prsteny a nehty lakujeme barevnými laky – zkrátka nikdy neujdou pozornosti druhých a všímáme si jich téměř automaticky.

Právě proto si ruce zaslouží pravidelné hýčkání a jen na nás záleží, zda ruce budou zdravé, krásné, pěstěné s upravenými nehty a také hladké a hebké na dotek.

Je proto vhodné se jednou za čas svěřit do rukou profesionální manikérky, která se o Vaše ruce a nehty odborně postará, ukáže Vám správný postup, jak o své ruce pečovat a doporučí vhodné přípravky. Pro všechny, kteří dávají přednost kvalitním produktům a profesionálnímu přístupu nabízíme v našem Studiu Cool nadstandartní služby v péči o ruce a nehty a to nejen pro ženy, ale i pro muže. Nabízíme kvalitu za pomocí značek CND, CND Shellac , CND Plexi gel a Callux vegan

 

 

Manikúra CALLUX VEGAN

 

Relaxační manikúra kosmetikou Callux. Jestli máte trochu času dopřát sama sobě rozmazlení a příjemný relax, nesmíte vynechat luxusní manikúru. Přírodní voňavá kosmetika Callux zajistí luxusní požitek, okamžité uvolnění rukou jejich hydrataci, zjemnění a elasticitu. Odejděte s pocitem hebkých dětských rukou. Luxusní manikúru si dopřejte aspoň jednou za měsíc!


Postup:

  • dezinfekce rukou
  • speciální lázeň
  • úprava délky a tvaru nehtů a zahlazení nehtů
  • úprava nehtové kůžičky a její ošetření regeneračním olejíčkem
  • peeling
  • výživná maska - nechá se působit 15 minut ve froté rukavicích
  • masáž rukou pomocí hydratačního krému

 

 

Callux vegan  zcela unikátní řada přípravků . Tento komplexní systém péče o ruce  stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky, její hydrataci a elasticitu. Dnes je Callux vegan používán v nejprestižnějších salónech po celém světě.  Životním posláním firmy Callux je vyvíjet produkty vysoké kvality za skvělou cenu tak, aby manikérky a majitelé salónů byli schopné zdokonalit systém péče o zákazníka a poskytnout zákazníkům to nejlepší.

 

CND Plexi GEL

Jedná se o metodu zpevnění přírodního nehtu gelem, který se odstraňuje, stejně jako CND Shellac, za pomoci odstraňovače bez pilování nehtu. Tato metoda zpevnění nehtu Vám zaručí krásné pevné lesklé nehty bez poškození. 

 

CND SHELLAC

je jedinečný. Shellac  je jen jeden. Navrženo na patent.

Shellac od firmy CND se nanáší jako lak. Nosí se jako gel a odstraňuje se speciálními odstraňovacími polštářky – žádné pilování, žádné broušení, žádné poškození nehtů!

 

P SHINE

P-shine nebo-li Japonská manikúra je stále velmi oblíbenou procedurou v oblasti regenerace nehtů. Tento druh manikúry vznikl před mnoha staletími v Japonsku a brzy se stal hitem po celém světě. Nehet je po celou dobu ošetřován přírodními produkty s obsahem včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky a prášku z lastur. Díky těmto ingrediencím je odolnost nehtu zvýšena a navíc výsledný efekt je velmi přirozený. Ideální péče pro poškozené či roztřepené nehty. Obnovení ochranné vrstvičky P-shine se doporučuje 1x za tři týdny.

 

 PROČ PŘIJÍT NA MANIKÚRU  PRÁVĚ K NÁM ?

 

DĚLÁME MANIKÚRU KVALITNĚ – soustředíme se na co nejkvalitnější postupy a aplikace  manikúry, až po samotné lakování . Kvalitní aplikace = kvalitní výdrž!

DĚLÁME MANIKÚRU  PRECIZNĚ – dokonalý tvar nehtů,délka nehtů,odstranění kůžíček,vyleštěné nehty - P- shinem. Od nás nebudete odcházet s „kostrbatým“ Shellacem. Shellac nanášíme přesně a pečlivě tak, aby vypadal prostě dokonale.

POUŽÍVÁME POUZE ORIGINÁLNÍ CND PRODUKTY - žádné padělky, žádné náhražky, používáme pouze originál CND Shellac™ a další CND produkty včetně CND LED lampy, které jsou k jeho aplikaci potřeba.

NANÁŠÍME CO NEJBLÍŽE KŮŽIČCE – některé manikérky záměrně nanáší Shellac dál od kůžičky, aby rychleji odrostl a zákaznice se co nejdříve vrátila na novou aplikaci. Toho se u nás bát nemusíte.

NEODBÝVÁME MANIKÚRU – před každou (!) aplikací Shellacu provádíme manikúru, kterou máte automaticky v ceně. Manikúru provádíme opravdu pečlivě – čím lépe udělaná manikúra, tím lépe pak Shellac vypadá.

OSOBNÍ PŘÍSTUP – u nás se nebudete cítit jako na běžícím páse v továrně na krásu. Zakládáme si na osobním přístupu, čistém prostředí a příjemné atmosféře.

 Technika CND SHELLAC – patentovaná UV3 technologie zajišťující vysoký zrcadlový lesk a dlouhé 14-ti denní nošení bez poškození.

Nejšetrnější metoda zpevnění a lakování přírodních nehtů. Na rozdíl od gelů a gel-laků, které vyžadují při odstranění nešetrné namáčení a pilování, se odstranění tohoto laku provádí zapomoci SHELLAC odstraňovacích polštářků, které se připevní přesně na nehet. Díky speciální technologii se barevná vrstva rozpadne.

 

 

 

 

 

 

Smetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101Z Kapacitních důvodů
P Ř I J Í M Á M E
K L I E N T K Y ..

POUZE
NA
PRAVIDELNÁ
KOMPLETNÍ
KOSMETICKÁ
OŠETŘENÍ .

Děkujeme za pochopení!!!

Majitelka studia
Zdeňka Urbanová
+ 420 739 255 960

OTEVÍRACÍ DOBA
DLE OBJEDNÁVEK
.....................................
.....................................

Večerní Kadeřnictví
PÁNSKÉ DĚTSKÉ DÁMSKÉ
Martina Mašová
+ 420 735 241 708

OTEVÍRACÍ DOBA
DLE OBJEDNÁVEK

.........................................
.........................................


KADEŘNICE & KADEŘNÍCI

KADEŘNICTVÍ PRONÁJEM

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU Smetanova 481/13

OD 1.8.2022PROSÍME O SDÍLENÍNabízíme klidný ,častečně vybavený prostor k pronájmu (nejlépe pro kadeřnictví- součást Institutu krásy Studia Cool , se zavedenou klientelou v kadeřnictví- Dámské, pánské,dětské - velká výhoda pro start v podnikání/ popřípadě pro zájemce s již vlastní klientelou.

Přivítáme do studia slušné, poctivé, nadšené, precizní, kreativní vlasové stylistky , stylisty, kteří mají smysl pro detail i kvalitu....Částečně vybavený prostor o výměře 40m2 v přízemí ,s vlastním wc, vchodem, šatnou, větracím oknem a výlohou do ulice,odsáváním - samostatný elektroměr, vodoměr, plynoměr, parkování, wifi...V červenci bude položena nová, plošná, zátěžová dlažba, výmalba ...Pro více informací mne kontaktujte na tel.

Pronájem 8000,- kč + režie

+ 420 739 255 960

www.studio-cool.czMajitelka Studia

Zdena Urbanová

Pokud se nedovoláte, zanechte prosím sms...ozvu se Vám.

DěkujiPS.Spřízněné duše

Uvedený telefonní kontakt používejte pouze pro zvolenou službu...Pokud se nedovoláte,zanechte prosím sms vzkaz...
Děkujeme....


studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode