⚜ M E Z O T E R A P I E   F U S I O N ⚜
"Zaměřujeme se na přání každého člověka zůstat mladý a zdravý. Naším cílem je poskytovat zákazníkům inovativní, účinné a bezpečné výrobky. Fusion meso — to je značka kvality, které můžete důvěřovat..."

Raphael Duérinck


HLAVNÍM ZAMĚŘENÍM SPOLEČNOSTI je vývoj vysoce kvalitních výrobků farmaceutické kvality a zavedení inovačních technologií


Produkty FUSION MESOTHERAPY jsou prezentovány od roku 2007 ve více než 45 zemích světa. Značka FUSION MESO patří společnosti Oxynergy Paris Group založenou v roce 2001 Raphael Duérinckem.


Díky neustálému hledání nových vysoce účinných a zároveň bezpečných metod , vyvinula společnost celou škálu produktů nové generace nejvyšší kvality a účinnosti pro postupy mezoterapie. Všechny výrobky jsou vyrobeny podle evropských norem kvality.


Všechny produkty mají veškeré potřebné klinické, toxikologické a technické testy.


VZOREC PREPARÁTU


Sterilní. Bez parabenů, alkoholu, vůně, materiálů živočišného původu, barviva, silikonu.


⚜O   M E Z O T E R A P I I  V Č E T N Ĕ   A P L I K A C E ⚜Mezoterapie je revoluční metodou, kterou lze dosáhnout vynikajících účinků pro omlazení pokožky a vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti, hydrataci pokožky a vyhlazení jizviček po akné či neštovicích.

⚜Co je mezoterapie?

Mezoterapie je metoda omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou pomocí minimálně invazivního a většinou nebolestivého přístotroje tzv. derma pera, které pomocí mikro jehliček aplikuje séra, plasmy, kyselinu hyalurovou či jiné účinné látky přímo do pokožky.

Kombinací této mikro jehličkové terapie a účinných látek, které jsou vpravovány do střední vrsty kůže, dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Jedná se o minimálně invazivní proceduru, která pomocí aktivních látek efektivně startuje regeneraci a obnovu unavené pleti. Mezoterapií lze ošetřovat vrásky, akné, jizvy a jizvy po popáleninách.


Automatické mikrojehličkové pero využívá nástavce s 12 jehlami, které vertikálně propichují kůži. Automatické vibrace zvyšují efektivnost vpravování výživných látek hluboko do podkoží a snižují také bolest a diskomfort. Zatímco klasická válečková mezoterapie tvoří v kůži malé zářezy, derma pero tvoří jemné vpichy.

Ošetření tímto zařízením je stejně účinné jako ošetření frakčními lasery, IPL terapií a chemickými peelingy. Jeho největší výhodou je beze sporu zlomek ceny, kterou byste museli vynaložit na nákladné ošetření přístroji IPL či frakčními lasery.

Sterilní jehlové nástavce jsou navrženy jako jednorázové a pro jedno ošetření, aby nedocházelo k infekci.

⚜Výhody:

Žádná infekce – jednorázové nástavce

Rychlost – rychlejší než manuální mezoterapie

Šetrnost – méně bolestivé než ošetření válečkem

Kratší čas ošetření

Nastavitelné hloubka vpichu – méně bolesti

⚜PRŮBĚH OŠETŘENÍ:

Před samotným zákrokem nechaáme působit anestetikum (krém/gel pro znecitlivění). Po odstranění anestetického krému/gelu následuje aplikace vhodného séra. Přes sérum aplikujeme již ošetření perem, tak aby vpichy mohly vravovat sérum do podkoží.

Po ošetření se oblast desinfikuje.

Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení.

Jak dlouho přetrvá efekt mezoterapie?

Protože účinek léčebných roztoků nastupuje ihned, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. U velmi hlubokých jizev a vrásek doporučujeme ošetření zhruba po měsíci zopakovat. Aplikace vydrží 4-6 měsíců (vše záleží na životosprávě a péči o pleť)

⚜Relativní kontraindikace:

těhotenství, kojení, kožní onemocnění probíhající mimo místo aplikace, poruchy srážlivosti krve, výrazně stresový typ člověka

Kosmetička může v těchto případech výkon provést jen na základě písemného schválení ošetřujícího lékaře klienta.

MEZOTERAPIE FUSION Smetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101
!!!! Milé klientky ,klienti našeho studia .
Z důvodů nařízení vlády
máme dočasně
ZAVŘENO
od 27.12.2020 - 22.1.2021!!!!
Prozatím neobjednáváme,
nepřeobjednáváme termíny.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.


. URBANOVÁ ZDENA
majitelka studia
+ 420 739 255 960

‼Z kapacitních důvodů, prozatím nepřijímám nové klientky na kosmetickou péči ,řasy ,drobné úpravy ,pedikúru ,manikúru,tĕlová ošetření,včetnĕ prodeje poukazů novým klientkám/ klientům na uvedené služby, prodej poukazů pouze současné klientele ...‼
Dĕkuji za pochopení.


VEČERNÍ KADEŘNICTVÍ

-PŘÍJÍMÁ OBJEDNÁVKY -
. MAŠOVÁ MARTINA
+ 420 735 241 708

PO - ČT
10:00 - 13:00
14:00 - 19:00
PÁTEK
10:00 - 16:00

Otevírací doba pro kadeřnictví


3.1. 2020 aktualizace cen Studia Cool
studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode