Jmenuji se Zdena Urbanová a jsem majitelkou Studia Cool 

Již 20.let se věnuji kosmetické péči,vizážistice,manikúře,pedikúře ,masážím...Neustále se vzdělávám a přináším do svého studia jen to nejlepší pro Vás....

MILUJI SVOJI PRÁCI....Miluji své klientky ....Pokud vyhledáváte, rychlé ošetření ,bez domácí důkladné péče  a služby za nejnižší možnou cenu a je Vám jedno kdo Vás bude ošetřovat 

 - PROSÍM NAJDĔTE SI NĚKOHO JINÉHO- 

. Moje specializované služby jsou určeny pro klienty, kteří se starají o svou osobní "image"vizuélní i duševní a chtějí vypadat nejen na chvilku dobře.


Pracuji s prvotřídní personalizovanou kosmetikou Oxynergy Paris, která si zakládá na přípravě koktejlů účinných látek na míru podle aktuálního stavu pleti.


Kosmetická ošetření kombinuji s efektivnimi manuálními,přístrojovými technikami 

včetnĕ MEZOTERAPIE obliče,krku ,dekoltu ,tĕla a oblast vlasů - kde řešíme nový růst.

 A PHA PEELINGŮ

Zakládám si na svoji vysoce precizní a pečlivé práciMohla bych Vám tady napsat souhrn cen ošetření, ale u mě je kosmetické ošetření jiné. Je to nepopsatelný smyslový zážitek,kdy se se o vás postarám od hlavy až po paty ....Můžete si u kosmetické péče dopřát i mimo jiné spa manikúru i spa pedikúru CALLUX ,BROW BAR,Botox lash lifting,brazilskou depilaci......Jak tedy probíhá kosmetický rituál u mĕ ve studiu?

HLAVNĔ V KLIDU  NO STRES 


Na začátku každé Vaší návštěvy změřím hodnoty hloubkové hydratace a promaštění pokožky obličeje a dekoltu a vyhodnotím aktuální zevní i vnitřní vlivy na pleť. To mi umožní připravit kosmetické ošetření přesně podle potřeb Vaší pokožky v danou chvíli a taky jak se celkově cítíte.

Celý kosmetický rituál je nevšedním relaxačním zážitkem pro všechny Vaše smysly. Spojuje působení příjemného prostředí studia, cílených doteků, tepla a vůní s maximální efektivností účinných látek, které produkty Oxynergy Paris obsahují. Ve vysoké koncentraci dodávají pleti minerály, vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny, peptidy, cenné oleje a špičkovou kyselinu hyaluronovou všech molekulárních hmotností. Produkty Oxynergy neobsahují minerální oleje, silikony, parabeny a jiné škodlivé konzervační látky.Samozřejmostí kosmetické péče je po konzultaci precizní korekce obočí,odstranění chloupků v obličeji cukrovou depilační hmotou,na přání barveni obočí ,řas vícero technikami a výživa....mohu vám nabídnout celý komplex služeb.....

Mějte prosím na paměti, že systematické a pravidelné používání domácí péče je zásadní. Spojením pravidelného profesionálního ošetření každých 4-5 týdnů a navazující domácí péče udržíme společně Vaši pleť v kondici a dobrém zdravotním stavu. Vaše důsledná péče o pokožku doma ráno a večer posílí účinek profesionálního hloubkového ošetření ve studiu a aktivních látek v pleti a pomůže udržet dlouhodobě nastavenou rovnováhu Vaší pokožky.

Domácí péči Vám připravím na míru jako Váš osobní My cream a My serum. Produkty domácí péče zakoupíte přímo ve studiu.


 

⚜ E T I C K Á      P R A V I D L A ⚜

Nesmírně mě těší, že jste si vybral(a) právě moje studio a mé služby. Velmi ráda Vám pomohu vyřešit jakoukoliv potřebu vaší pleti či duše a zároveň o Vás budu s láskou pečovat. Zde jsou pravidla, která nám pomohou stát se opravdovými partnery v naší spolupráci a péči. Děkuji, že vzájemně respektujeme svůj čas a také čas ostatních klientů.

Jako projev úcty k Vám, mým klientům, se zavazuji k dodržování následujících pravidel:

A jak se stát skutečnými partnery? Tak, že z Vaší strany mohu očekávat i já jako projev úcty k mé práci dodržení těchto pravidel:

 • Pokud se dostavíte na domluvený čas, nikdy vás nenechám čekat  a vždy máte celé studio diskrétně jen pro sebe.
 • Zavazuji se k poskytování vysoce profesionálního ošetření, přístupu ke klientovi a poradenství v péči o vaši pleť. Jsem vyškolena profesionály z OXYNERGY PARIS a zavazuji se udržovat své vzdělání na co nejvyšší úrovni.
 • neustále se vzdělávám a zdokonaluji v postupech péče a v odbornosti co se týče chemického složení výrobků a funkce pokožky.
 • Kabina bude vždy dokonale připravena na vaši proceduru a vždy řádně uklizena. Pokud nebudete mít ten pocit, prosím, neváhejte mi to sdělit abychom tak docílili Vašeho komfortu.
 • Vždy vás budu informovat o novinkách, akcích, výhodných balíčcích, nebo změně, která se bude ve studiu odehrávat.
 • Pokud bych z důvodu nemoci, nebo jiného důvodu nemohla dodržet smluvený termín vaší návštěvy, vždy vás budu včas informovat a nabídnu vám samozřejmě náhradní termín,který společně vybereme.
 • Prosím o dochvilnost. Pokud nepřijdete včas (akceptuji 10 min.), musíte pochopit, že i já mám závazky vůči ostatním klientům. Bude Vám tak nabídnuta jiná, kratší procedura, nebo vaše vybraná procedura bude muset být zkrácena či zrušena.
 • Upozorňuji na včasné zrušení Vaší rezervace. V případě, že se tak nestane do 24 hod. bohužel Vám nebude poskytnut náhradní termín vzhledem  vytíženosti studia.Prosím respektujte můj i Váš čas a také čas dalších klientů.
 • Upozorňuji vždy den před Vašim ošetřením formou sms o termínu a prosím o Vaše zpětné potvrzení zda termin plati 
 • Prosím  rezervace  na kompletní kosmetická ošetření - na drobné úpravy obočí,řas ,depilace,manikúru,pedikúru mimo kosmetické ošetření ,již neobjednávám a z časových důvodů jsem musela tyto drobné úkony opustit-  probíhají telefonicky aby bylo vše jasné a přehledné,nebo pomocí SMS ,na objednávky v e-mailu nereagujeme,ani přes jaké koliv jiné aplikace komunikace,pokud si je neodsouhlasíme vzájemnĕ.
 • Jestliže vlastníte dárkový voucher a nebudete se moci dostavit, je třeba Vaši rezervaci zrušit také do 24 hodin.
 • Mějte na paměti platnost dárkového voucheru - viz nabídka platnost voucheru- pokazů,po tomto termínu nebude možné je již využít. O blížícím se konci platnosti ,pokud budete objdnány ke mĕ,Vás vždy budu informovat .
 • Jako vztřícný krok a projev respektu k sobě a i k mé práci Vás prosím o vypnutí mobilního telefonu po dobu vaší návštěvy v studiu,jen tak si zaručíme naprostý klid a pohodu.
 • Na ošetření prosím choďte fit ,bez viróz,herpesů,rými ,kašle a ne pod medikací akutního zhoršení zdravotního stavu,antibiotika atd....Bohužel bych Vás nemohla ošetřit a ošetření zrušit a přeobjednat.
 • V případĕ maminek s malými dĕtmi ,prosím neberte své dĕti na kosmetická ošetření,pokud nebudete mít hlídání,ošetření přeobjednáme.
 • Postupy procedury vždy probereme individuálně než začneme pracovat,aby jste si byl/a vědoma co můžete očekávat a kolik Vaše služba bude stát.
 • V případĕ,že by jste nebyli spokojeni s mým ošetřením,ihned mi to prosím sdĕlte ,než opustíte studio .Jsem zvyklá pracovat poctivĕ,precizně pro Vaši 100% spokojenost a pokud tomu nebude výsledek odpovídat  i Váš pocit,ošetření bude zcela ZDARMA 


                                       S láskou a úctou                         Vaše Zdena UrbanováSmetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101
!!!! Milé klientky ,klienti našeho studia .
Z důvodů nařízení vlády
máme dočasně
ZAVŘENO
od 27.12.2020 - 22.1.2021!!!!
Prozatím neobjednáváme,
nepřeobjednáváme termíny.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.


. URBANOVÁ ZDENA
majitelka studia
+ 420 739 255 960

‼Z kapacitních důvodů, prozatím nepřijímám nové klientky na kosmetickou péči ,řasy ,drobné úpravy ,pedikúru ,manikúru,tĕlová ošetření,včetnĕ prodeje poukazů novým klientkám/ klientům na uvedené služby, prodej poukazů pouze současné klientele ...‼
Dĕkuji za pochopení.


VEČERNÍ KADEŘNICTVÍ

-PŘÍJÍMÁ OBJEDNÁVKY -
. MAŠOVÁ MARTINA
+ 420 735 241 708

PO - ČT
10:00 - 13:00
14:00 - 19:00
PÁTEK
10:00 - 16:00

Otevírací doba pro kadeřnictví


3.1. 2020 aktualizace cen Studia Cool
studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode