B D R

 

BEAUTY & DEFECT & REPAIR  přední neinvazivní ošetření obličeje made in Germany. BDR je více než jen samostatný přístroj nebo série kosmetických přípravků. Je to filozofie kosmetického ošetření, která využívá technologie převzaté z dermatologické a estetické medicíny na omlazení pokožky na četných úrovních.

 

Použití metody BDR vyplňuje mezeru mezi kosmetickým ošetřením, estetickou dermatologa a plastickou chirurgií. Několik deset tisíc klientů měsíčně po celém světě- to není náhoda, to jsou viditelné výsledky ošetření, které mají dlouhotrvající efekt a zároveň je to záruka věrnosti klientů které dělají vynikající referenci pro každý autorizovaný BDR INSTITUT KRÁSY

 

Ošetření metodou BDR jsou srovnatelné s  lékařským ošetřením pokožky

Náš high tech přístroj tvoří systém a umožní tak nespočet různých ošetření - vše podle individuální potřeby. věku klienta a stavu jeho pokožky. Unikátní synergie biotechnologie kombinovaná s přírodními BDR esencemi je zárukou maximální účinnosti a mimořádných výsledků.

Erudované a profesionální BDR kosmetičky vědí poradit a vybrat to nejlepší pro každého klienta. Už v průběhu ošetření cítit a vidět rozdíl mezi BDR a konvencionálnymi metodami kosmetiky.

 

Koncept lékařské krásy

 

 

bdr®, metoda dermatologické léčby, která jde daleko za konvenční péči o pleť při léčbě konkrétních kožních problémů. Inovativní technologie bdr® ve spojení s vysoce účinnou dermatologií bdr® v kombinaci s individuální léčbou dosahují okamžitě viditelných výsledků velmi blízkých medicíně. Jednoduše zažijte krásnou pleť s konceptem péče o pleť bdr® Medical Beauty.

 

doporučené lékaři

Vyhlazená, souměrná pokožka je projev její vitality, krásy, zdraví a mládí. BDR do určitého rozsahu vyvinul vysoce účinnou alternativu invazivním zásahem s mimořádnými výsledky. BDR je zařazena jako podpůrná metoda před a po plastické chirurgií na prestižních klinikách plastické chirurgie na celém světě.

Okamžitě viditelné výsledky

Pokožka ošetřená metodou BDR je znatelně jiná již po prvním sezení. K optimalizací ošetření a k trvanlivějšímu výsledku je potřebných obyčejně 6 sezení v týdenních intervalech. K maximálnímu účinku je třeba dodržovat domácí "BDR-rituál" přípravky určených pro domácí použití a zařadit udržující sezení každých 4-8 týdnů. Je to klíč k dlouhodobému úspěchu.

Jeden systém pro všechny typy pletí

Jeden přístroj s inovativní technologií umožní nespočetní kombinaci ošetření které se individuálně přizpůsobí každé pokožce a věku.

 

Výhody ošetření technologií BDR

 • Neinvazivní, bezbolestné ošetření
 • Nabízí možnost ošetřit i citlivější části obličeje jako oblast mezi obočím, nad horním rtem nebo mezi obočím a víčkem
 • Komplexní ošetření: peeling - mezoterapie - výživné látky - masáž - LED terapie
 • Aktivuje přirozený regenerační proces
 • Stimuluje mikrocirkulaci a novotvorbu kolagenu
 • Výrazný liftingový efekt
 • Dokonale hydratuje níže položené struktury pokožky
 • Neobsahuje parabeny,silikony,minerální oleje,alkalické soli ,parafin,petroleatum a další škodliviny
 •  

 

 

TECHNOLOGICKY VYSPĚLÁ PÉČE O PLEŤ

Spojením síly vědy a přírody naše jedinečné hybridní vzorce spojují pokročilé biotechnologické přísady s nejmocnějšími anti-stárnoucími látkami v přírodě.

Naši vědci vybrali přísady, které pracují synergicky, posilují navzájem své činnosti a přinášejí bezkonkurenční výhody a výsledky transformující pokožku.

PROČ ZVOLIT BDR DERMACEUTICALS?

 • Naše maloobchodní produktová řada nabízí stejnou vysokou koncentraci pokročilých aktivních látek jako produkty používané při vašich profesionálních ošetřeních.
 • Nabízíme cílené, přizpůsobené a na výsledky zaměřené inteligentní ošetření systému pro každý jednotlivý typ pleti a problém.
 • Doporučené maloobchodní produkty spolupracují s profesionálními programy ošetření bdr na podpoře opravy pokožky a maximální účinnosti.
 
 
 
 

SNADNO PŘIZPŮSOBITELNÁ OŠETŘENÍ

 + POKROČILÉ FORMULACE

A NANO

TECHNOLOGIE

 

 

 

 
 

 

Smetanova 481/13
Žďár nad Sázavou
59101
Kosmetika & Manikúra & Pedikúra

Majitelka studia
Zdeňka Urbanová
+ 420 739 255 960

OTEVÍRACÍ DOBA
DLE OBJEDNÁVEK
.....................................
.....................................

Večerní Kadeřnictví
PÁNSKÉ DĚTSKÉ DÁMSKÉ
Martina Mašová
+ 420 735 241 708

OTEVÍRACÍ DOBA

PO - ČT
10:00 - 13:00
14:00 - 19:00
PÁTEK
10:00 - 16:00

.........................................
.........................................
Uvedený telefonní kontakt používejte pouze pro zvolenou službu...Pokud se nedovoláte,zanechte prosím sms vzkaz...
Děkujeme....

PODMÍNKY PLATNÉ V PROVOZOVNÁCH PÉČE O TĚLO, OD 22. 11. 2021

KLIENT se musí prokázat potvrzením:

o očkování 14dni po poslední dávce o prodělani nemoci COVID – ne starším 180dní

PROVOZOVATEL NESMÍ BEZ JEDNOHO Z TĚCHTO POTVRZENÍ VPUSTIT ZÁKAZNÍKA DO PROVOZOVNY .V provozovně může být jen 1 zákazník na 10 metrů čtverečních prodejní plochy .
Pokud je provozovna menší než 15 metrů čtverečních, tak může být doprovod osoby do 15 let věku nebo doprovod zákazníka s ZTP, v případě větších prostor je možná přítomnost pouze další osoby do 6 let věkudodržovaní 1,5 m rozestupu

VÝJIMKY MAJÍ:očkovaní – od aplikace první dávky do ukončení očkování a 14 dnů poté – mohou použít PCR test, ne starší 72h.musí se prokázat potvrzením MZ ti, kdo mají lékařsky potvrzené kontra indikace k očkování, mohou mít pouze PCR test ,děti do 12let věku se neprokazují.

Děkujeme za dodržování těchto podmínek k provozu.
studiocool@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode